Jego kudłata mość Kiopek

Szanowni Państwo!

Pragniemy zainteresowaćOLYMPUS DIGITAL CAMERA Państwa najnowszą premierą Zamku Atlantis zatytułowaną Jego kudłata mość Kiopek. Przedstawienie przeznaczone jest dla dzieci przedszkolnych i zaczynających już poważną naukę w szkole, jednak, ze względu na otwartą formę (spacer po komnatach Zamku Królewskiego), może być interesujące dla każdej grupy wiekowej. Obszerniejszy opis – w załączniku.

Jednocześnie chcielibyśmy skierować Państwa uwagę również na inne formy uczestnictwa Zamku Atlantis w działalności Zamku Królewskiego. Przygotowujemy część teatralną zarówno przedsięwzięć jednorazowych – ostatnio 200. Rocznica bitwy pod Lipskiem w Pałacu pod Blachą – jak i imprezy cykliczne, przeznaczone dla starszej młodzieży i dorosłych, realizowane przy współpracy Pracowni Działań Muzealnych Zamku. Są to happeningi historyczne (cykl „żywych obrazów” Jana Matejki i Januarego Suchodolskiego), „wykłady z aktorem” (środowe spotkania z Danielem Artymowskim – kustoszem i Jackiem Pacochą – aktorem i reżyserem), okolicznościowe przedstawienia, koncerty i projekcje filmowe organizowane w zamkowych przestrzeniach – i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktowania się z Pracownią Działań Muzealnych Zamku – 22 3555 291, PDM@zamek-krolewski.pl, Działem Oświatowym – 22 3555 105, m.sobieraj@zamek-krolewski.pl, bądź bezpośrednio z nami – 48 502 221 438, jacekpacocha@poczta.onet.pl

Zawsze do Państwa usług jest również Informacja Zamkowa – 22 3555 170 oraz strony internetowe – www.zamek-krolewski.pl i www.zamekatlantis.pl

Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas propozycje umożliwiające atrakcyjne i ciekawe intelektualnie spędzenie czasu zarówno przez młodzież przedpołudniami w dni powszednie, jak i przez dorosłych – wraz z przyjaciółmi! – w weekendy i dni świąteczne.

ZAPRASZAMY!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.